tel. 600 87 27 37

To, czy posadzka (wykończeniowa warstwa podłogi), będzie równa i estetyczna, zależy w dużej mierze od podłoża, na którym ją ułożymy. Dlatego ważne jest właściwe dobranie i wykonanie podkładu podłogowego.

Wylewka betonowa to warstwa podłogi, którą układa się bezpośrednio pod posadzką. Właśnie wylewka betonowa wpływa na trwałość i efekt układanej posadzki, gdyż nawet najlepszy parkieciarz czy glazurnik nie ułoży jej równo na niechlujnie wykonanym podłożu.

Wylewki betonowe dobrej jakości oraz dobrze wykonane nie będą pękały ani pyliły, a ich powierzchnia będzie równa i prawidłowo wypoziomowana.

NASZA FIRMA WYKONUJE WYLEWKI , KTÓRE NADAJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO POD PŁYTKI, PANELE, PARKIET…

Praca z mixokretem pozwala na osiągnięcie w pełni zadowalających rezultatów. Beton zostaje poddany przez maszynę w półsuchej postaci do urządzenia, które wyposażone jest we własny zbiornik mieszający.

Uzyskana w ten sposób mieszanka posiada konsystencję, idealną do równomiernego rozprowadzenia na dowolnej powierzchni. Wylewki mixokretem są kładzione na odpowiednio przygotowanej warstwie termo- i hydroizolacji.

Konsystencja oraz skład podawanej mieszanki dostosowujemy tak, aby posadzka była trwała i nie pyliła. Po wykonaniu wylewki agregatem następuje etap poziomowania (wykonujemy elektronicznie) oraz wygładzania zacierkami mechanicznymi. Pozwala nam to na uzyskanie posadzek równych i gładkich, odpowiednio przygotowanych pod finalną warstwę podłogi.

Posadzki maszynowe cechuje:
– duża wydajność
– równa i gładka powierzchnia
– brak pylenia
– wyeliminowanie problemu wilgotności
– niska czasochłonność

Technologia przez nas stosowana sprawia, że nasze posadzki maszynowe odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością. Wykonane przez naszą firmę wylewki betonowe nie wymagają późniejszego stosowania mas wyrównawczych i wylewek samopoziomujących.

Taka technika tworzenia wylewek pozwala na wykonanie bardzo dużej ilości pracy przy wyższej jakości niż wylewki wykonane w sposób tradycyjny.

Scroll to Top